John Wick: Chronicles

02.únor 2017 - News Bot

John Wick: Chronicles je hra pro HTC Vive na motivy filmového Johna Wicka. Druhé pokračování akčního filmu John Wick: Chapter 2 udeří do kin následující týden, takže je logické, že VR hra dorazí také.

Steamová stránka John Wick Chronicles: An Eye for an Eye potvrzuje 9. února jako datum vydání spolu s cenou 19.99 EUR (cca 500 Kč). Film John Wick: chapter 2, kde hlavní postavu hraje Keanu Reeves, dorazí do kin v USA o den později tedy 10. Února. Hru si lze i předobjednat.

První demo hry bylo odhaleno v říjnu na Comic conu v New Yorku. Právě ted hru podporuje pouze HTV Vive. Pokud nemáte Vive, ale chcete hru zkusit, můžete vyrazit do Los Angeles na nově otevřený VR IMAX, kde je možné si zahrát.

Hra byla vytvořena Lionsgate a Starbreeze ve spolupráci s Grab her, Big Red Button a GameCo. Celkově má hra 3 režimy obtížnosti a dva základní herní módy. Arkádový a simulační. V této hře mají hráči možnost prozkoumat kultovní halu hotelu Continental a jejich úkolem je zavraždit zdánlivě nepřekonatelné cíle, které může zvládnout pouze John Wick. V tomto hotelu hra začíná. Jedete výtahem na střechu, kde začíná první mise. Jde o velmi intenzivní zážitek, kde vám hra umožní hrát jako legendární vrah John Wick s jeho ikonickými zbraněmi. Vzhůru do světa nájemných vrahů.