Návody k VR

Starší dema na Riftu CV1

15.srpen 2016 - iNFINITE.cz

Na starší Oculus Rift DK2 existuje celá řada různých ukázek, které nejsou oficální kompatibilní s novým CV1. Naštěstí existuje cesta, jak je zprovoznit.

Jak na lepší obraz na Vive

29.červen 2016 - iNFINITE.cz

Podobně jako Oculus Rift, i HTC Vive přichází se svojí verzí supersamplingu, tedy zvedání rozlišení backbufferu pro lepší obraz za cenu zvýšené grafické náročnosti

Jak zlepšit obraz na Riftu

09.červen 2016 - iNFINITE.cz

Pokud máte nadupaný počítač, Oculus Rift a hledáte cestu, jak ze své sestavy vymáčknout ve VR maximum, tak zde je malý návod.

Oculus vs ReVive - hrajeme Rift hry na Vive

25.květen 2016 - iNFINITE.cz

Kompatibilita her mezi headsety byla vždy ožehavé téma. Vive oficiálně není kompatibilní s Oculus Home, ale existuje hack, který kompatibilitu doplňuje. Jeho existence se Oculu nelíbí, ačkoli je to v rozporu s tím, co říká jeho zakladatel.

Vorpx, aneb jak hrát hry bez podpory ve VR.

24.duben 2016 - iNFINITE.cz

VorpX jsou ovladače pro Oculus Rift, které přidávají VR podporu hrám, které jí nativně nemají. Je tak možné si zahrát třeba Fallout 4, Witcher 3 nebo GTA V. Jak to celé funguje a jaký to poskytuje zážitek?

Základy DK2

28.říjen 2014 - Jan Horský

Právě se vám dostal do ruky váš první Oculus Rift DK2 (ať již vlastní, či půjčený). Co umí? Jak se s ním pracuje? Kde pro něj seženete hry? To vše se dovíte v tomto článku

Ovladače pro Oculus Rift DK2

21.říjen 2014 - iNFINITE.cz

Ačkoliv her s podporou Oculus Riftu je čím dál tím více, kdo by si někdy nechtěl zahrát nějakou starší hru nebo něco, kde se s podporou Riftu úplně nepočítalo? K tomu slouží další ovladače, které umí spustit hry na Riftu, i když pro to nebyly navrženy..

Stránka: 1